Wethouder voor de VVD IJsselstein Bernd Roks is voorgedragen als de nieuwe Burgemeester van de gemeente Halderberge in Brabant. In 2018 haalde de VVD de ervaren Roks naar IJsselstein toe om als wethouder Maatschappij onder andere het sociaal domein, het seniorenbeleid en zorg & welzijn onder zijn hoede te nemen.

Bernd bedankt voor zijn inzet

Fractievoorzitter Bas van der Horst: “Het is Bernd van harte gegund om als Burgemeester aan de slag te gaan in Brabant. Wij willen hem bedanken voor zijn inzet voor IJsselstein. De gemeente Halderberge krijgt een geweldig bestuurder als burgemeester. Ik ben ervan overtuigd dat hij daar zijn kwaliteiten ten volste kan inzetten. De fractie van de VVD IJsselstein zal nu de tijd nemen om zorgvuldig een opvolgingsprocedure in gang te zetten waarin we op zoek gaan naar een waardige opvolger van Bernd. In oktober is de eerste raad waar de nieuwe wethouder eventueel geïnstalleerd kan gaan worden.''

Bernd Roks zal hoogstwaarschijnlijk op 17 september 2020 in Halderberge worden geïnstalleerd.

Wil je ook meedoen
IJsselstein mooier en sterker te maken?