1 december, 2017

De ALV van de VVD heeft gekozen voor Anastasia van der Lugt als lijsttrekker bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2018. Ook is de kandidatenlijst vastgesteld. Van der Lugt: "Ik ben erg blij met de samenstelling van de lijst die IJsselstein breed vertegenwoordigt. De lijst bestaat uit VVD-ers uit diverse wijken en met diverse gezinssamenstellingen, waardoor zij de dagelijkse ervaringen van de IJsselsteiners over de stad echt herkennen. Denk dan aan onderwerpen als veiligheid, wonen, verkeer, onderwijs en recreatie’'.

Op de lijst staan VVD-ers van alle leeftijden met een groot hart voor IJsselstein. Zo zijn de kandidaten  bijvoorbeeld vrijwilliger bij voetbal- en hockeyverenigingen en bij de scouting. Daarnaast dragen zij hun steentje bij aan kunst en cultuur en aan de jaarlijks terugkerende grote evenementen zoals de IJVO en De Grootste Kerstboom. Bovendien zijn de kandidaten actief bij lokale goede doelenfondsen, het senioren netwerk en diverse service organisaties.

 1. Lugt, Anastasia van der 


 2. Dijk, Saskia van 


 3. Zoethout, Tom 


 4. Horst, Bas van der 


 5. Duijvelaar, Kees 


 6. Rooijen, Bas van 


 7. Hartelust, Feddo 


 8. Prak, Sander 


 9. Doorn, Mischa van 


 10.  Vries, Rob de 


 11. Sijbrandij, Marcel 


 12. Veldhuijsen, Huib 


Wil je ook meedoen
IJsselstein mooier en sterker te maken?