Dankzij het initiatief van de VVD IJsselstein gaat het cameratoezicht live uitgekeken worden in IJsselstein. Niet alleen uitkijken op voorspelbare momenten maar ook meer preventief en onverwacht. Inwoners moeten zich overal in IJsselstein veilig voelen. 

Raadslid Bas van der Horst (VVD) is blij dat de gemeenteraad hier extra geld voor beschikbaar heeft gesteld. ‘’ Door tijdens het live uitkijken met de camera’s toezicht te houden, kunnen incidenten worden voorkomen of in de kiem worden gesmoord. Hiermee kunnen we ondernemers en haar werknemers beschermen tegen overlast, geweldpleging en vernielingen. Deze maatregel draagt ook bij dat  onze inwoners veilig  kunnen stappen in de binnenstad of met een veilig gevoel boodschappen kunnen doen op de ClinckHoeff’’.

Wil je ook meedoen
IJsselstein mooier en sterker te maken?